Firma

GTV to międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Spółka obecna jest na kilkudziesięciu rynkach w Europie, Azji i Ameryce, a produkty z logo GTV znajdują się w milionach domów i biur na całym świecie. GTV jest firmą w 100% z polskim kapitałem.

Spółka dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym swobodne prowadzenie działalności o ogólnoświatowym zasięgu. Siedziba firmy to nowoczesne, w pełni zinformatyzowane centrum logistyczne w Pruszkowie, w pobliżu autostrady A2. Na jego terenie znajduje się biurowiec oraz dwa magazyny o powierzchni 13 000 m kw. z wydzielonymi składami celnymi, mieszczące 20 000 europalet. W podwarszawskim Błoniu spółka wynajmuje dodatkowo blisko 5000 m kw. powierzchni magazynowych.

Portfolio GTV to jedna z najbardziej kompletnych ofert na rynku. Obejmuje kilka tysięcy produktów, w kilkudziesięciu grupach produktowych, w tym m.in. zawiasy, prowadnice, podnośniki, uchwyty, wyposażenie garderoby i kuchni oraz oświetlenie LED. GTV oferuje nieosiągalny dla innych firm współczynnik cena-jakość. Filozofią firmy jest dostarczanie najwyższych jakościowo produktów po przystępnych cenach, zgodnie z założeniem, że jakość nie musi i nie powinna być droga.

GTV jest laureatem licznych konkursów branżowych i ogólnobiznesowych, takich jak Gazele Biznesu, Diament Meblarstwa czy Złota 7 Branży Meblarskiej.

Spółka aktywnie angażuje się w działalność charytatywną oraz programy społeczne. Wspiera różnego rodzaju inicjatywy, w tym m.in. Fundację Bohdana Smolenia „Stworzenia Pana Smolenia” oraz Fundację „Przywróćmy społeczeństwu”. Była partnerem programu „Start do kariery” wspierającego absolwentów szkół w rozpoczęciu pracy zawodowej. W ramach firmowej strategii CSR angażuje się także w szereg projektów przyczyniających się do rozwoju i popularyzacji polskiej branży meblarskiej. Była m.in. partnerem konkursu „Sprawny w zawodzie”, skierowanego do techników technologii drewna i stolarzy oraz pomysłodawcą i organizatorem konkursu „Sztuka uchwytu” dla projektantów sztuki użytkowej.

GTV to także mecenas polskiego sportu. Jest sponsorem tytularnym KS GTV Stadionu Śląskiego oraz partnerem Muzeum Legii Warszawa. Spółka patronowała także m.in. Finałowemu Turniejowi Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Cyklicznie organizuje także ogólnopolskie turnieje piłkarskie dla drużyn młodzieżowych.


Loading...