O firmie

Jesteśmy polskim producentem akcesoriów meblowych, oświetlenia meblowego i inwestycyjnego oraz systemów przesuwnych. Od prawie ćwierć wieku dostarczamy funkcjonalne i designerskie rozwiązania milionom klientów na całym świecie. Na przestrzeni ostatnich lat rozwinęliśmy swoje spółki w Brazylii, Chorwacji, Rosji, Czechach i Hiszpanii. Prężnie działamy na 50 światowych rynkach, w Azji, Europie, Ameryce i Afryce. Nasze portfolio obejmuje 8,5 tys. produktów i stale poszerzamy nasz asortyment.

Od początku firma jako członek nadzwyczajny Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli aktywnie promuje dynamicznie rozwijający się polski przemysł meblarski. Dzieląc się długoletnim doświadczeniem związanym z obecnością na rynkach zagranicznych, wspieramy rozwiązania przynoszące korzyści polskiej branży meblarskiej i promujemy polskie meble w kraju i na świecie. GTV to marka, która tworzy produkty z myślą o różnorodnych preferencjach klientów. Wspieramy projektantów i architektów w ich w indywidualnych projektach mieszkaniowych i biurowych, dostarczając rozwiązania, które zapewnią jakościowe korzystanie z przestrzeni.

Jako międzynarodowa firma podchodzimy kompleksowo do zarządzania przedsiębiorstwem, opierając się na efektywnych modelach prowadzenia biznesu w mikro i makro skali. Wszystkie nasze produkty spełniają normy certyfikowanych ośrodków w Europie i na świecie. Rozwijamy własny Dział Badań i Rozwoju, który w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i zmieniające się trendy wdraża najlepsze rozwiązania.

Tworzymy przestrzeń, która daje klientom biznesowym możliwość budowania swoich przedsiębiorstw zgodnie z indywidualnymi planami i potrzebami. Od początku kierujemy się zamiłowaniem do łączenia subtelnego piękna detalu z jego funkcjonalnością. Dostarczamy produkty dobrej jakości, inspirowane najnowszymi trendami i dostosowane do potrzeb klientów.


Loading...