NOVO S (18/4)

Posted by & filed under .

      To system dzięki, któremu można zastosować dwa materiały w jednym skrzydle drzwi przesuwnych swojej szafy lub garderoby tj. płytę o grubości 18 mm lub szkło o grubości 4mm. Nowoczesna i stylowa rączka NOVO S zapewnia wygodny pochwyt. System z indeksem wytrzymałości do 50 kg na jedno skrzydło. Rączka NOVO S Kolor Długość – 270… Read more »

NOVO S (16)

Posted by & filed under .

    NOVO S (16) to system bezramowy mający zastosowanie w budowie drzwi przesuwnych w garderobie i w szafach wnękowych. System jest oparty na cichych oraz niezawodnych prowadnikach, jak i wózkach. System przesuwny NOVO S to design specjalnie zaprojektowanej rączki, jak również prostota i ergonomia. System przeznaczono do materiałów grubości 16 mm, z indeksem wytrzymałości… Read more »

NOVO 2 (12/4)

Posted by & filed under .

      NOVO 2 (12/4) jest systemem opartym o stabilne, a zarazem mocne nakładane wózki, gdzie element nośny stanowi płyta o grubości 12 mm lub 4 mm – szkło. Ergonomiczny kształt rączki NOVO 2 sprawia, że niezwykle prosto się ją chwyta. Na efektywną pracę tej rączki można liczyć bez względu na wielkości skrzydła. Maksymalna… Read more »

NOVO 2 (18)

Posted by & filed under .

    Novo 2 (18) to system bezramowy stosowany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie oraz w szafach wnękowych, ponieważ takie drzwi są zazwyczaj oparte na cichych oraz bezawaryjnych prowadnikach i wózkach. System przesuwny to specjalnie zaprojektowana rączka NOVO 2, przeznaczona do płyt grubości 18 mm. Rączka jest nowoczesna i ergonomiczna, dzięki temu cechuje ją… Read more »

NOVO S (18)

Posted by & filed under .

    NOVO S(18) to system wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie, czy w szafach wnękowych. Takie drzwi są zazwyczaj oparte na cichych oraz bezawaryjnych prowadnikach oraz wózkach, czy perfekcyjnych torach. Systemem przesuwnym NOVO S możemy się pochwalić na tle konkurencji również, dzięki delikatnej i nowoczesnej rączce NOVO S, która jest przeznaczona do płyty… Read more »