QUANTUM R + FALDA

Posted by & filed under .

    Linia okuć do drzwi przesuwnych z górnym układem jezdnym. Są to systemy dedykowane do projektowania szaf z drzwiami podwieszanymi, drzwi przejściowych między pomieszczeniami i zabudowy wnęk. Drzwi systemów podwieszanych możemy wykonać z płyty grubości 16-28 mm lub tworząc konstrukcję nośną opartą o ramę aluminiową (najlepiej z rączek symetrycznych ARCO, FALDA), z dowolnym wypełnieniem… Read more »

QUANTUM R + ARCO

Posted by & filed under .

Linia okuć do drzwi przesuwnych z górnym układem jezdnym. Są to systemy dedykowane do projektowania szaf z drzwiami podwieszanymi, drzwi przejściowych między pomieszczeniami i zabudowy wnęk. Drzwi systemów podwieszanych możemy wykonać z płyty grubości 16-28 mm lub tworząc konstrukcję nośną opartą o ramę aluminiową (najlepiej z rączek symetrycznych ARCO, FALDA), z dowolnym wypełnieniem 4 lub… Read more »

ARCO (10/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. System ARCO wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce. Rączka ARCO Kolor Długość – 270… Read more »

FALDA (10/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. System FALDA (10/4) wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce idealnie dopasowanej do kształtu gniazda w rączce…. Read more »

TRAFO (10/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. System TRAFO 10/4 wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce idealnie dopasowanej do kształtu gniazda w rączce…. Read more »

FORM (10/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. System FORM 10/4 wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce idealnie dopasowanej do kształtu gniazda w rączce…. Read more »

NOVO 10 (10/4)

Posted by & filed under .

      NOVO 10 (10/4) – Idealny system służący do budowy drzwi przesuwnych szaf oraz garderoby w naszych domach, biurach i innych wnętrzach. Proponowany system przesuwny posiada konstrukcję opartą na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to zamiast szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą…. Read more »

FLAT LINE (10/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. System FLAT LINE 10/4 wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce idealnie dopasowanej do kształtu gniazda w… Read more »

LOCA (18/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych w szafach i garderobie, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 18 mm lub systemy łączone szkła z płytą. Nowoczesna i stylowa rączka LOCA zapewnia wygodny pochwyt. Maksymalna waga jednego skrzydła –… Read more »

COTE (18/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych w szafach i garderobie, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 18 mm lub systemy łączone szkła z płytą. Nowoczesna i stylowa rączka COTE zapewnia wygodny pochwyt. Maksymalna waga jednego skrzydła – 50… Read more »

NERO (18/4)

Posted by & filed under .

      Popularny system budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby naszego domu lub biura, którego konstrukcję oparto na bazie aluminiowej ramy. Do wyboru mamy wypełnienie oprócz szkła o grubości 4 mm lub płyty 10 mm, na przykład także systemy łączone szkła z płytą. System NERO 10 wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce doskonale dopasowanej do… Read more »

VISTA (18/4)

Posted by & filed under .

      VISTA (18/4) to system do budowy drzwi przesuwnych szaf, jak i garderoby. Konstrukcja oparta została na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie, jakie stosuje się w tego typu systemie to nie tylko szkło o grubości 4mm, ale również również płyta 18 mm lub, systemy łączone szkła z płyty. Nowoczesna i stylowa rączka VISTA zapewnia… Read more »

CARO (18/4)

Posted by & filed under .

      CARO (18/4) jest systemem do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby we wnętrzach biurowych, jak i w domu. Jego konstrukcja została oparta na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie, które możemy zastosować to: szkło o grubości 4 mm, płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. W systemie CARO 18/4 wprowadzona została możliwość… Read more »

LOCA (18)

Posted by & filed under .

    LOCA(18) jest to system bezramowy w budowie drzwi przesuwnych w garderobie, czy w szafach. Takie drzwi są zazwyczaj oparte na cichych oraz niezawodnych wózkach i prowadnikach. System LOCA ma, jednak o wiele więcej zalet. Perfekcyjne tory i ergonomiczna rączka o nowoczesnym designie ujmą nie jednego Klienta. System posiada max indeks wytrzymałości 50 kg…… Read more »

NOVO S (18/4)

Posted by & filed under .

      To system dzięki, któremu można zastosować dwa materiały w jednym skrzydle drzwi przesuwnych swojej szafy lub garderoby tj. płytę o grubości 18 mm lub szkło o grubości 4mm. Nowoczesna i stylowa rączka NOVO S zapewnia wygodny pochwyt. System z indeksem wytrzymałości do 50 kg na jedno skrzydło. Rączka NOVO S Kolor Długość – 270… Read more »

COTE (16)

Posted by & filed under .

    COTE(16) – to system bezramowy mający swoje zastosowanie w budowie drzwi przesuwnych w garderobie oraz w szafach wnękowych. Wózki i prowadniki tego systemu są niezwykle ciche oraz niezawodne. System oparty jest też na perfekcyjnych torach i ergonomicznej rączce o nowoczesnym designie. Rączka COTE pasuje do płyt meblowych o grubości 16 mm. Maksymalna waga… Read more »

COTE (18)

Posted by & filed under .

    COTE (18) Jest to system ramowy wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie oraz w szafach wnękowych. Właśnie takie drzwi opiera się na cichych oraz bezawaryjnych podzespołach, którymi w systemie COTE są prowadniki i wózki. System COTE ponadto posiada o wiele więcej. Perfekcyjne tory i rączka COTE to kolejne zalety opisywanego systemu przesuwnego…. Read more »

NOVO S (16)

Posted by & filed under .

    NOVO S (16) to system bezramowy mający zastosowanie w budowie drzwi przesuwnych w garderobie i w szafach wnękowych. System jest oparty na cichych oraz niezawodnych prowadnikach, jak i wózkach. System przesuwny NOVO S to design specjalnie zaprojektowanej rączki, jak również prostota i ergonomia. System przeznaczono do materiałów grubości 16 mm, z indeksem wytrzymałości… Read more »

NOVO 2 (12/4)

Posted by & filed under .

      NOVO 2 (12/4) jest systemem opartym o stabilne, a zarazem mocne nakładane wózki, gdzie element nośny stanowi płyta o grubości 12 mm lub 4 mm – szkło. Ergonomiczny kształt rączki NOVO 2 sprawia, że niezwykle prosto się ją chwyta. Na efektywną pracę tej rączki można liczyć bez względu na wielkości skrzydła. Maksymalna… Read more »

NOVO 2 (18)

Posted by & filed under .

    Novo 2 (18) to system bezramowy stosowany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie oraz w szafach wnękowych, ponieważ takie drzwi są zazwyczaj oparte na cichych oraz bezawaryjnych prowadnikach i wózkach. System przesuwny to specjalnie zaprojektowana rączka NOVO 2, przeznaczona do płyt grubości 18 mm. Rączka jest nowoczesna i ergonomiczna, dzięki temu cechuje ją… Read more »

ERGO (18)

Posted by & filed under .

    Ergo jest to system bezramowy wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie i w szafach wnękowych. Takie drzwi oparte są na cichych oraz bezawaryjnych podzespołach, z tego powodu ten system sprawdza się niezawodnie. System przesuwny Ergo (18) to rączka z przeznaczeniem nie tylko do jednego wzoru płyt meblowych. Rączka Ergo pasuje do płyt… Read more »

NOVO S (18)

Posted by & filed under .

    NOVO S(18) to system wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie, czy w szafach wnękowych. Takie drzwi są zazwyczaj oparte na cichych oraz bezawaryjnych prowadnikach oraz wózkach, czy perfekcyjnych torach. Systemem przesuwnym NOVO S możemy się pochwalić na tle konkurencji również, dzięki delikatnej i nowoczesnej rączce NOVO S, która jest przeznaczona do płyty… Read more »

NERO (18)

Posted by & filed under .

    System bezramowy wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie i w szafach wnękowych, które są oparte na cichych oraz bezawaryjnych podzespołach. System ten to ergonomiczna rączka NERO, przeznaczona nie tylko do jednego wzoru płyt meblowych. Rączka NERO pasuje do płyt meblowych o wszelakich wzorach i grubości 18 mm. Wysokiej jakości prowadniki oraz łożyskowane… Read more »

VISTA (18)

Posted by & filed under .

    VISTA(18) to system wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie oraz w szafach. Takie drzwi oparte są na cichych oraz bezawaryjnych prowadnikach i wózkach, jak też perfekcyjnych torach. System VISTA to rączka ergonomiczna, a zarazem nowoczesna. Rączka VISTA pasuje do płyt o grubości 18 mm. System posiada indeks wytrzymałości na poziomie 50 kilogramów…… Read more »

CARO (18)

Posted by & filed under .

    CARO(18) jest to system bezramowy wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie i w szafach wnękowych. Takie drzwi są często oparte na cichych oraz bezawaryjnych podzespołach. System przesuwny to ergonomiczna rączka CARO, przeznaczona do wielu wzorów płyt meblowych. Ponadto rączka CARO idealnie pasuje do płyt grubości 18 mm. Wysokiej jakości prowadniki, a do… Read more »