LOCA (18)

Posted by & filed under .

    LOCA(18) jest to system bezramowy w budowie drzwi przesuwnych w garderobie, czy w szafach. Takie drzwi są zazwyczaj oparte na cichych oraz niezawodnych wózkach i prowadnikach. System LOCA ma, jednak o wiele więcej zalet. Perfekcyjne tory i ergonomiczna rączka o nowoczesnym designie ujmą nie jednego Klienta. System posiada max indeks wytrzymałości 50 kg…… Read more »

COTE (16)

Posted by & filed under .

    COTE(16) – to system bezramowy mający swoje zastosowanie w budowie drzwi przesuwnych w garderobie oraz w szafach wnękowych. Wózki i prowadniki tego systemu są niezwykle ciche oraz niezawodne. System oparty jest też na perfekcyjnych torach i ergonomicznej rączce o nowoczesnym designie. Rączka COTE pasuje do płyt meblowych o grubości 16 mm. Maksymalna waga… Read more »

COTE (18)

Posted by & filed under .

    COTE (18) Jest to system ramowy wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie oraz w szafach wnękowych. Właśnie takie drzwi opiera się na cichych oraz bezawaryjnych podzespołach, którymi w systemie COTE są prowadniki i wózki. System COTE ponadto posiada o wiele więcej. Perfekcyjne tory i rączka COTE to kolejne zalety opisywanego systemu przesuwnego…. Read more »

NOVO S (16)

Posted by & filed under .

    NOVO S (16) to system bezramowy mający zastosowanie w budowie drzwi przesuwnych w garderobie i w szafach wnękowych. System jest oparty na cichych oraz niezawodnych prowadnikach, jak i wózkach. System przesuwny NOVO S to design specjalnie zaprojektowanej rączki, jak również prostota i ergonomia. System przeznaczono do materiałów grubości 16 mm, z indeksem wytrzymałości… Read more »

MITO PLUS

Posted by & filed under .

    MITO PLUS jest ergonomicznym, a zarazem, ekonomicznym rozwiązaniem umożliwiającym montaż drzwi przesuwnych w pawlaczach. Szczególnie jest on trafny w przypadku drzwi przesuwnych, w których konstrukcję nośną drzwi oparto o wypełnienie (płyta meblowa). Technologia ta pozwala na wykorzystanie rączek drzwi, jako uchwytu do okucia płyty o grubości 16 mm, a nawet i większej. Płyty,… Read more »

MITO

Posted by & filed under .

    To ekonomiczne i ergonomiczne rozwiązanie do montażu drzwi przesuwnych w pawlaczach, których konstrukcja nośna oparta została o wypełnienie (płytę meblową) drzwi. W tej technologii montażu drzwi rączki można wykorzystać jako uchwyt do okucia płyty o grubości 16 mm i większej, do której bezpośrednio przykręcane są wózki drzwi. Element systemu Nazwa Indeks Tor 200… Read more »

NOVO 2 (12/4)

Posted by & filed under .

      NOVO 2 (12/4) jest systemem opartym o stabilne, a zarazem mocne nakładane wózki, gdzie element nośny stanowi płyta o grubości 12 mm lub 4 mm – szkło. Ergonomiczny kształt rączki NOVO 2 sprawia, że niezwykle prosto się ją chwyta. Na efektywną pracę tej rączki można liczyć bez względu na wielkości skrzydła. Maksymalna… Read more »

NOVO 2 (18)

Posted by & filed under .

    Novo 2 (18) to system bezramowy stosowany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie oraz w szafach wnękowych, ponieważ takie drzwi są zazwyczaj oparte na cichych oraz bezawaryjnych prowadnikach i wózkach. System przesuwny to specjalnie zaprojektowana rączka NOVO 2, przeznaczona do płyt grubości 18 mm. Rączka jest nowoczesna i ergonomiczna, dzięki temu cechuje ją… Read more »

ERGO (18)

Posted by & filed under .

    Ergo jest to system bezramowy wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie i w szafach wnękowych. Takie drzwi oparte są na cichych oraz bezawaryjnych podzespołach, z tego powodu ten system sprawdza się niezawodnie. System przesuwny Ergo (18) to rączka z przeznaczeniem nie tylko do jednego wzoru płyt meblowych. Rączka Ergo pasuje do płyt… Read more »

NOVO S (18)

Posted by & filed under .

    NOVO S(18) to system wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie, czy w szafach wnękowych. Takie drzwi są zazwyczaj oparte na cichych oraz bezawaryjnych prowadnikach oraz wózkach, czy perfekcyjnych torach. Systemem przesuwnym NOVO S możemy się pochwalić na tle konkurencji również, dzięki delikatnej i nowoczesnej rączce NOVO S, która jest przeznaczona do płyty… Read more »

NERO (18)

Posted by & filed under .

    System bezramowy wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie i w szafach wnękowych, które są oparte na cichych oraz bezawaryjnych podzespołach. System ten to ergonomiczna rączka NERO, przeznaczona nie tylko do jednego wzoru płyt meblowych. Rączka NERO pasuje do płyt meblowych o wszelakich wzorach i grubości 18 mm. Wysokiej jakości prowadniki oraz łożyskowane… Read more »

VISTA (18)

Posted by & filed under .

    VISTA(18) to system wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie oraz w szafach. Takie drzwi oparte są na cichych oraz bezawaryjnych prowadnikach i wózkach, jak też perfekcyjnych torach. System VISTA to rączka ergonomiczna, a zarazem nowoczesna. Rączka VISTA pasuje do płyt o grubości 18 mm. System posiada indeks wytrzymałości na poziomie 50 kilogramów…… Read more »

CARO (18)

Posted by & filed under .

    CARO(18) jest to system bezramowy wykorzystywany do budowy drzwi przesuwnych w garderobie i w szafach wnękowych. Takie drzwi są często oparte na cichych oraz bezawaryjnych podzespołach. System przesuwny to ergonomiczna rączka CARO, przeznaczona do wielu wzorów płyt meblowych. Ponadto rączka CARO idealnie pasuje do płyt grubości 18 mm. Wysokiej jakości prowadniki, a do… Read more »