ARCO (10/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. System ARCO wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce. Rączka ARCO Kolor Długość – 270… Read more »

FALDA (10/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. System FALDA (10/4) wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce idealnie dopasowanej do kształtu gniazda w rączce…. Read more »

TRAFO (10/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. System TRAFO 10/4 wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce idealnie dopasowanej do kształtu gniazda w rączce…. Read more »

FORM (10/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. System FORM 10/4 wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce idealnie dopasowanej do kształtu gniazda w rączce…. Read more »

NOVO 10 (10/4)

Posted by & filed under .

      NOVO 10 (10/4) – Idealny system służący do budowy drzwi przesuwnych szaf oraz garderoby w naszych domach, biurach i innych wnętrzach. Proponowany system przesuwny posiada konstrukcję opartą na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to zamiast szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą…. Read more »

FLAT LINE (10/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. System FLAT LINE 10/4 wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce idealnie dopasowanej do kształtu gniazda w… Read more »

LOCA (18/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych w szafach i garderobie, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 18 mm lub systemy łączone szkła z płytą. Nowoczesna i stylowa rączka LOCA zapewnia wygodny pochwyt. Maksymalna waga jednego skrzydła –… Read more »

COTE (18/4)

Posted by & filed under .

      To system do budowy drzwi przesuwnych w szafach i garderobie, którego konstrukcja oparta jest na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie jakie możemy zastosować to oprócz szkła o grubości 4 mm, również płyta 18 mm lub systemy łączone szkła z płytą. Nowoczesna i stylowa rączka COTE zapewnia wygodny pochwyt. Maksymalna waga jednego skrzydła – 50… Read more »

NERO (18/4)

Posted by & filed under .

      Popularny system budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby naszego domu lub biura, którego konstrukcję oparto na bazie aluminiowej ramy. Do wyboru mamy wypełnienie oprócz szkła o grubości 4 mm lub płyty 10 mm, na przykład także systemy łączone szkła z płytą. System NERO 10 wprowadza możliwość mocowania szkła na uszczelce doskonale dopasowanej do… Read more »

VISTA (18/4)

Posted by & filed under .

      VISTA (18/4) to system do budowy drzwi przesuwnych szaf, jak i garderoby. Konstrukcja oparta została na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie, jakie stosuje się w tego typu systemie to nie tylko szkło o grubości 4mm, ale również również płyta 18 mm lub, systemy łączone szkła z płyty. Nowoczesna i stylowa rączka VISTA zapewnia… Read more »

CARO (18/4)

Posted by & filed under .

      CARO (18/4) jest systemem do budowy drzwi przesuwnych szaf i garderoby we wnętrzach biurowych, jak i w domu. Jego konstrukcja została oparta na bazie ramy aluminiowej. Wypełnienie, które możemy zastosować to: szkło o grubości 4 mm, płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. W systemie CARO 18/4 wprowadzona została możliwość… Read more »

NOVO S (18/4)

Posted by & filed under .

      To system dzięki, któremu można zastosować dwa materiały w jednym skrzydle drzwi przesuwnych swojej szafy lub garderoby tj. płytę o grubości 18 mm lub szkło o grubości 4mm. Nowoczesna i stylowa rączka NOVO S zapewnia wygodny pochwyt. System z indeksem wytrzymałości do 50 kg na jedno skrzydło. Rączka NOVO S Kolor Długość – 270… Read more »